В Музеї становлення української нації відбулась презентація унікального міжнародного соціального проекту “Книга добра”, організатором якого виступає благодійний фонд “Чисті серцем”.

Про це на своїй сторінці у Fb повідомила засновниця журналу “БізнесWoman”, організатор багатьох міжнародних соціальних проектів Ганна Крисюк.

Почесна місія передачі “Книги добра” Музею була доручена екс-міністру закордонних справ України, доброму другу проекту Павлу Клімкіну.

Засновником БФ “Чисті серцем є Василь Вишиванюк – почесний консул Угорщини в м.Івано-Франківську. За його словами, Музей отримав унікальний за своїм створенням та змістом примірник “Книги добра”:

“Гарна новина! Із сьогоднішнього дня всі бажаючі матимуть можливість переглянути унікальний примірник “Книги Добра” та прочитати історії про добро в надсучасному музеї «Становлення української нації». Завітавши сюди ви зможете поринути в історію нашого народу та наших пращурів у 110-ти 3D фігурах видатних українців, діорамах, мапах, картинах, починаючи від розбудови Київської Русі і до сьогодення. Спільно із Анатолієм Лютюком та Павлом Клімкіним ми передали примірник книги на зберігання в музей. Дякуємо за співпрацю! Творімо добро разом!

Книга добра — міжнародний соціальний проект, збірка розповідей про добро.

Мета проекту — відшукати і поширити унікальні історії про добро в усіх його проявах. Він є продовженням проекту «Діти за мир в усьому світі».

Керівник проекту — Василь Вишиванюк, почесний консул Угорщини у Івано-Франківську та Івано-Франківській області.

Редакційну раду проект очолює лауреат Шевченківської премії в галузі літератури Марія Матіос.

Участь у створенні «Книги Добра» взяли більше 500 тисяч дітей та дорослих. 200 переможців проекту мали змогу впродовж літа 2017 року відпочити та оздоровитись в Угорщині, 350 дітей із сімей учасників АТО, обдаровані хлопці і дівчата, а також переможці трьох етапів міжнародного соціального проекту «Книга добра» з різних регіонів України в період із 2018-2019 мали змогу бути в складі української делегації та передавати примірник «Книги Добра» в найбільші бібліотеки світу. Унікальні примірники «Книги Добра» зберігаються у бібліотеках Ватикану, Туреччини, Литви, Латвії, Єстонії, Ромунії та України.