8 листопада безліч бізнесменів та впливових людей з’їхались на Київський міжнародний економічний форум, який тривав 2 дні.

Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ) — провідна міжнародна платформа, де аналізують та обговорюють перспективи розвитку української та глобальної економіки, бізнесу, підприємництва, а також визначають їх вплив на політику та суспільство.

КМЕФ щорічно проводиться із залученням топ-спікерів, що використовує опис реальних економічних, соціальних і бізнес-ситуацій і дає змогу проаналізувати ситуацію та запропонувати можливі рішення.

Цьогорічними спікерами були: Джек Ма, засновник Alibaba Group, КНР;  Олексій Гончарук, Прем’єр-міністр України, Україна; Михайло Федоров, Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України, Україна; Дмитро Кулеба, Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Україна; Оксана Маркарова, Міністр фінансів України, Україна; Василь Хмельницький, ініціатор форуму, український підприємець, засновник UFuture, Україна; Йохан Еліаш, CEO, HEAD International GmbH, спеціальний представник Прем’єр-міністра Великої Британії, Швеція;  Жак Сегела, Віце-президент Havas, Франція; Вазиль Худак, Віце-президент Європейського інвестиційного банку, Люксембург; Джонатан Вотцел, директор McKinsey Global Institute та старший партнер McKinsey & Co., США; Сергій Гайдайчук, засновник найбільшого українського бізнес-клубу «CEO Club Ukraine»; Катерина Одарченко, політтехнолог, партнер компанії «SIC Group Ukraine» та ін..

Із започаткування Київського міжнародного економічного форуму в 2014 році його місією було реформування економіки України за допомогою чітко сформованих стратегій, що ґрунтуються на нових підходах до підприємництва, науки, розвитку пріоритетних галузей, тощо завдяки спільній діяльності бізнесу, влади та експертного середовища в межах КМЕФ.  

Основними учасниками форуму є власники і топ-менеджери середніх та великих підприємств, відомі світові бізнесмени, економісти, представники неурядових організацій, політики, науковці, інвестори, представники фінансових організацій та високопосадовці із десятків країн світу.

Серед поважних гостей участь у КМЕФ 2019 взяли: третій Президент України Віктор Ющенко, президент Торгово-Промислової Палати України Геннадій Чижиков, президент Західно-українського бізнес-клубу Олександр Магунь, керуючий партнер Focus Estate Fund Андрій Козин, генеральний директор та ініціатор проекту «Промприлад. Реновація» Юрій Филюк, засновниця ювелірного бренду ZARINA Наталія Нетовкіна, директор україно-угорської консалтингової «East West Mentor UA», засновниця міжнародного глянцевого журналу «БізнесWoman» Ганна Крисюк, директор Групи компаній RIO DESIGN, співвласниця журналу «БізнесWoman»  Вікторія Запара, власниця ТзОВ «Центр «Сонячне ремесло» Галина Симха, власник компанії «B2Ukraine» Олег Береснєв, представник Інституту Східноєвропейських досліджень у польській столиці Варшаві та ін..

«Приємно, що в Україні є подібні заходи, які проводяться на дуже високому професійному рівні.  Привертають особливу увагу та довіру інвесторів з різних куточків світу. Створюють умови для участі топових спікерів і гостей. Залучають перших осіб держави і людей, які дійсно мають вплив на геополітичні процеси. З кожним роком на таких заходах все більше і більше стає знайомих і партнерів , які в ході перерв та спілкування в кулуарах домовляються про більше, аніж за цілий рік роботи, бо саме на КМЕФ можна зустріти і домовитись про зустріч з тими, хто впливає на всі процеси в нашій державі: міністри, депутати, бізнесмени, громадські та культурні діячі. Нам дуже приємно, що журнал «БізнесWoman» вдалось передати і презентувати успішним жінкам різних сфер з України та інших країн, а також домовитись про співпрацю з цікавими бізнесменами та політиками», – ділиться Ганна Крисюк, директор україно-угорської консалтингової «East West Mentor UA», засновниця міжнародного глянцевого журналу «БізнесWoman».

КМЕФ виступає дискусійним майданчиком, який репрезентує Україну та її економічні можливості іноземному бізнесу, а також дозволяє українським і закордонним підприємцям домовитися про розвиток спільних проектів та налагодити співпрацю.

Ініціатором створення Київського міжнародного економічного форуму став Василь Хмельницький,  український підприємець, засновник K.Fund та холдингової компанії UFuture — однієї з найбільших українських бізнес-груп у галузях нерухомості, інфраструктури, промисловості, відновлюваної енергетики, фармацевтики та IT.