Міністр оборони України Сергій Таран привітав українських військових моряків з професійним святом – Днем Військово-морських сил Збройних сил України та запевнив, що керівництво держави працює над нарощуванням бойових можливостей українського військового флоту.

“Агресивні амбіції Російської Федерації є реальною загрозою на морі і вимагають відповідного реагування. Готовність у будь-який момент захистити національні інтереси України, високий професіоналізм, відвага – саме ті якості, які найбільш притаманні українським військовим морякам”, – йдеться в привітанні Тарана.

Він підкреслив, що керівництвом держави робляться системні заходи з отримання оперативних і бойових можливостей усіма компонентами Військово-морських сил.

“Нарощування бойових можливостей українського військового флоту в повній відповідності до стандартів НАТО, забезпечення сучасним корабельним складом з ракетним озброєнням, морською авіацією, береговими ракетними комплексами, засобами бойового забезпечення і радіоелектронної боротьби, розвиток нової системи базування – як на Чорному, так і на Азовському морях – це наші пріоритетні завдання. Кінцевою метою є створення в Україні сучасних Військово-морських сил, здатних адекватно відповісти на будь-які виклики і загрози на морському напрямку. Ми зробимо все можливе, щоб наші амбітні плани втілити в життя, і в цьому нам активно допомагають наші стратегічні партнери – країни НАТО”, – зазначив він.

Джерело