Ініціаторка глобального проєкту “Greening of the Planet” Ганна Крисюк разом із багатьма екосвідомими людьми з різних країн висадила квіткові дерева в курортному готелі Nubian Village Resort Sharm El Sheikh, що в Єгипті.

Возможно, это изображение (1 человек, стоит и на открытом воздухе)

Тепер в місті Шарм-ель-Шейх є іменні деревця Озеленення УкраїниСергій Гайдайчук, Юрій Болоховець, Business Woman ClubДержавне агентство лісових ресурсів УкраїниCEO Club Ukraine, Дмитро Канін та всіх, хто висаджував квіткові дерева.

Возможно, это изображение (цветок, дерево и на открытом воздухе)
Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят, цветок, на открытом воздухе и дерево)Возможно, это изображение (5 человек, люди стоят, дерево и на открытом воздухе)

Відтепер дерева, висаджені в рамках нашої глобальної ініціативи, ростимуть і цвістимуть у Єгипті. Щиро дякуємо @Hesham Farouk за підтримку і допомогу в організації висадження дерев на території готелю.

Написали Greening of the Planet на своїй сторінці Фейсбук.

Організатором проєкту є український Благодійний фонд Озеленення України, засновниками якого є Сергей Гайдайчук – президент найбільшого ділового клубу, який об’єднує лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine» та Аня Крисюк – президент міжнародного жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club». За підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства закордонних справ України та Державного агентства лісових ресурсів України.

Офіційний сайт проєкту: https://greeningplanet.org/