Безпілотник дальнього радіусу дії зафіксував автоколону вантажівок, які приховано в’їжджали на територію України в непідконтрольному районі Луганської області поблизу кордону з Російською Федерацію.

Про це йдеться у щоденному звіті місії ОБСЄ від 6 червня 2020 року. Повідомили в новому відеоблозі InformNapalm на 24 каналі.

Переміщення вантажівок з РФ було досить деталізовано описане. Проте, бракувало візуальних деталей, які б могли засвідчити грубе порушення з боку Російської Федерації.

Волонтерам міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm вдалося отримати унікальні знімки з безпілотника та провести їх додаткову геолокацію. А також вказати точні координати як місця вторгнення російських колон, так і точку їх прибуття у Луганській області.

Спираючись на початкові дані, зазначені у звіті ОБСЄ, волонтерам InformNapalm вдалося визначити точні координати знімків на місцевості – зробити геолокаційну прив’язку.

Перший знімок фіксує колону вантажівок безпосередньо біля кордону з РФ.

InformNapalm1.jpg (47 KB)

Другий знімок фіксує прибуття вантажівок у точку з координатами у Луганську.

InformNapalm2.jpg (72 KB)

Волонтери InformNapalm за допомогою моніторингу відкритих джерел встановили, що ця територія давно використовується російськими окупаційними військами в якості бази для окремого батальйону матеріального забезпечення 2-го Армійського Корпусу. Про це свідчить відео, яке було викладене пропагандистами терористичної організації “ЛНР” ще у 2015 році.

Як відомо, починаючи з 15 червня 2020 року держава -агресор переправила на територію ОРДЛО понад 20 вантажівок із боєприпасами та 4,5 тисячі тонн пального.

Джерело: vgolos.com.ua