У Львові 25 червня, вже традиційно в рамках Leopolis Jazz Fest, відбувся бізнес-захід Hyperloop 3.0. Тема цьогорічної зустрічі: «Бізнес-клуби та асоціації – реальні драйвери українського бізнесу або сучасний діловий статус». Про успішне проведення заходу повідомив Сергій Гайдайчук, президент та засновник CEO Club Ukraine, на своїй сторінці у Фейсбук.

Під час бізнес-заходу учасники обговорили важливість об’єднання та обмін досвідом у бізнесі задля досягнення цілей, цікаві бізнес-кейси, а також проблематику притаманну сучасному бізнесу.

“Вважаю, що ключовим викликом сучасності є тотальна непрогнозованість і турбулентність, хаос. Це ситуація, в якій ми бачимо, що традиційні інституції влади, і навіть традиційні еліти, перестають бути ефективними. Коли настає тотальна непрогнозованість, ефективними стають саме об’єднання. І як на мене, в Україні сьогодні найефективнішими структурами є бізнес-об’єднання. Поки держава думає – бізнес-об’єднання діють. І підтвердженням цьому є війна на Сході. Коли все тільки починалось і державні інституції були в розгубленості, бізнес почав першим допомагати хлопцям на передовій. Така ж сама ситуація з COVID-19.

Зазначив Сергій Гайдайчук.