Міністр закордонних справ, ЄС і співробітництва Іспанії Хосе Мануель Альбарес Буено підтвердив міністру закордонних справ України Дмитру Кулебі свою участь у саміті Кримської платформи 23 серпня в Києві. Про це повідомляє МЗС України.

Як зазначається, Кулеба привітав колегу з призначенням і висловив переконання у тісній співпраці задля розвитку відносин між двома державами. Своєю чергою Альбарес Буено запевнив у твердій підтримці Іспанією суверенітету та територіальної цілісності України.

“Глава іспанської дипломатії підтвердив, що представлятиме Королівство Іспанія на інавгураційному саміті Кримської платформи. Дмитро Кулеба висловив вдячність за це важливе рішення та зазначив, що з нетерпінням чекає іспанського колегу 23 серпня в Києві”.

Зазначають в МЗС.

Повідомляється, що міністри домовилися розпочати підготовку до першого в історії українсько-іспанських відносин візиту Прем’єр-міністра Іспанії Педро Санчеса до України.

Сторони також обговорили підготовку до відзначення у 2022 році 30-ї річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною й Іспанією.