– Ганно, розкажіть які маєте плани в новому році? Вже є ідеї, що можна втілити в життя?

Є таких є 4 важливі проєкти. Найбільший – це «Озеленення планети» – висадження дерев у 100 країнах світу, який ми плануємо реалізувати благодійним фондом «Озеленення України» спільно із президентом CEO Club Ukraine Сергієм Гайдайчуком і нашими всіма організаторами в Україні та партнерами за кордоном.

Також це розвиток Business Woman Club. Я думаю, що в наступному році до нас приєднається близько 30-50 нових учасниць. Буде дуже багато зустрічей та бізнес турів, дискусійних зустрічей і поїздок. Одна з таких – це бізнес camp на Кубу для жінок.  Також ми плануємо провести наш щорічний 5й ювілейний жіночий форум Business Woman 2021. Минулого року він був, на жаль, онлайн, але приєдналося понад 3000 учасниць з майже 40 країн світу.

Цього року буде премія Woman 2020, де ми відзначимо кращих жінок в різних сферах. Звісно, долучимося до підтримки Саміту миру та будемо розвивати наш журнал Business Woman.

Будемо формувати та формуємо позитивний імідж України в світі, об’єднувати українців, боротися з глобальним потеплінням і нести позитив у світ та обмінюватися контактами людей, які хочуть співпрацювати, взаємодіяти, розвиватися самі та розвивати свої країни.

Як ви вважаєте, які тренди у веденні бізнесу з’являться в 2021 році? Чи потрібно людям готуватися до чогось серйозного?

Людям постійно потрібно готуватися до чогось серйозного, бо цей турбулентний час досить не простий. Все постійно змінюється і пріоритетними напрямками будуть IT технології, сільське господарство, медицина, штучний інтелект та все, що з цим пов’язане.

Велику увагу будуть приділяти польотам в космос. Оскільки кількість людей постійно збільшується, а планета змінюється в гіршу сторону через глобальне потепління, забруднення повітря, води. Тому будуть шукати різні виходи за межі планети, зокрема і у веденні бізнесу там. Хто вже зараз буде стратегічно робити на це ставку багато виграє.

Велику увагу почнуть приділяти омолодженню та вирощуванню на 3Д принтерах внутрішніх органів. І звичайно природі, екології, деревам і воді. Ми теж зосереджені на цьому ще з минулого року, коли організовували акцію «Озеленення України» спільно з президентом СЕО Club Ukraine Сергієм Гайдайчуком, Державним агентством лісових ресурсів та  Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів. Потім потрібно дуже велику увагу приділити воді, бо за нею майбутнє. Вона буде вартувати дорожче золота. Я думаю, що в майбутньому ми будемо цим теж займатися.

Дайте пораду, як почати рік ефективно і як не здаватися, досягаючи своїх цілей?

Починайте рік із планування. Окремо по роботі, окремо для саморозвитку, окремо для особистих відносин. Чому я це розділяю, бо кожна людина має бути заповненою різними видами енергії, а чоловічий і жіночий енергообмін дуже важливий для того, щоб бути в тонусі, креативити, працювати та надихатися. Я щиро бажаю кожній людині знайти свою другу половинку, а якщо маєте цінувати, розвивати, підтримувати, кохати і рухатися в одному напрямку з шаленою любов’ю.

Потрібно ризикувати, робити нові винаходи, об’єднувати людей і частину себе віддавати тій справі, що зараз дуже важлива. Перш за все, це наша планета, екологія, дерева, вода, повітря. Дуже важливо, щоб кожна людина усвідомлювала, що планету необхідно берегти та цінувати.

Також пропоную всім багато читати, але не абищо, а для особистого розвитку. Вчити різні мови, багато подорожувати, зустрічатися з позитивними людьми і тими, хто сильніший чи успішніший за вас, щоб вчитися чомусь новому та надихатися.

Про що ви мрієте в новому році?

Сенсом свого життя вважаю формування позитивного іміджу України в світі, а через українських жінок хочу, щоб про найталановитіших, найуспішніших, найкращих жінок України знали за кордоном. Мрію про висадження 100 млн. дерев в 100 країнах світу. Цього року розпочнемо з 1 мільйону. Спочатку висадити в 100 країнах і в Україні 1 млн. дерев, а з наступного року, щоб до цього долучилася світова спільнота та різні грантові програми. Хочу щоб це стало трендом і дерева висаджувалися в кожному куточку світу. Це консолідована історія не лише українців, це об’єднання всіх людей на планеті.

На завершення хочу додати, що для того щоб ставати успішним, сильним, щоб здійснювалися всі мрії необхідно дуже сильно вірити, молитися, вчитися чомусь новому, прощати, шукати компроміси та просто любити те, що ви робите. Навіть якщо це виглядає чимось нереальним, воно обов’язково стане реальністю, якщо ви будете прикладати максимум зусиль.