Власниця журналу БізнесWoman, ініціаторка проекту “Озеленення України” Ганна Крисюк на території унікального українського проекту “Добропарк” висадила іменне дерево глянцю. Дане висадження відбулось на підтримку глобальної ініціативи із висадження дерев 100 країнах світу.

“21 березня вся Україна мала висаджувати дерева у рамках глобального екологічного проекту “Озеленення України”. Але у зв’язку із ситуацією, спричиненою загрозою поширення нового коронавірусу Covid-2019, ми прийняли рішення перенести висадження дерев на осінь. Проте, дотримуючись всіх необхідних рекомендацій для висадження дерев від експертів проекту, а також правил безпеки під час карантину, мною було висаджено іменне дерево міжнародного глянцевого журналу БізнесWoman. Озеленюймо Україну і всім міцного здоров’я”, – розповіла Ганна Крисюк.

Мета проекту “Озеленення України” – привернути увагу до необхідності відновлення екосистем України та світу. Ми хочемо створити колективну українську історію успіху, щоб показати собі і цілому світу, що ми вміємо об’єднувати бізнес, владу, громаду і ЗМІ. Переконані, що всі наші ініціативи посилять позитивний імідж України у світі.

  • Телефонна гаряча лінія проекту: (050) 663 01 32
  • Офіційний телеграм-канал: https://t.me/greeningukraine