Канада усіляко підтримує Україну через важливі принципи, за які вона бореться. Про це заявила міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд.

“Хоча я дуже пишаюся роллю української громади у Канаді, для мене як для глави МЗС вкрай важливо наголосити, що Канада підтримує незалежність, суверенітет й територіальну цілісність України не через наявність фантастичної українсько-канадської громади. Ми підтримуємо Україну через важливі принципи, за які вона бореться”, – сказала Фріланд.

Вона наголосила, що Україна нині перебуває на “передовій боротьби між демократією та авторитаризмом”.

“Сучасна Україна – це держава, у якій ведеться боротьба та буде визначене майбутнє, засноване на правилах міжнародного порядку й справжньої демократії у світі. Саме тому підтримка України у її боротьбі є невід’ємним елементом зовнішньої політики Канади”, – зазначила міністр закордонних справ Канади.

Фріланд зауважила, що Україна спромоглася вистояти як незалежна демократична держава, але продовжує перебувати у серйозній небезпеці. “Підтримка України не зводиться до українських канадців, вона стосується принципів демократії й міжнародного права”, – підсумувала дипломат.