Глава держави запевнив, що криза не змусить Україну економити на армії і безпеці

Президент Володимир Зеленський заявив, що, попри кризову ситуацію, витрати на оборонну сферу в Україні скорочувати не будуть. Про це глава держави повідомив на урочистостях з нагоди Дня Збройних сил України. 

За словами президента, цього року бюджет на оборону став найбільшим за час незалежності України. Водночас Зеленський запевнив, що фінансування цієї сфери  надалі зростатиме. 

“Збройні сили України отримують нову і модернізовану зброю і техніку. Цей процес не тільки продовжиться, але й збільшиться. І незважаючи на кризові часи, фінансування не зменшиться ні на гривню. Ми ніколи не будемо економити на власній армії і безпеці своєї країни”, – наголосив президент.

Водночас глава держави додав, що одним із пріоритетів залишається нарощування боєздатності Військово-морського флоту України. 

Нагадаємо, наприкінці листопада в “Укроборонпромі” заявили, що в Україні не залишилося боєприпасної галузі, а жоден вітчизняний завод не зможе організувати повний цикл виробництва боєприпасів у найближчі кілька років.