Фільм «Бабин Яр. Контекст» українського режисера Сергія Лозниці отримав премію «Золоте око» на Каннському кінофестивалі. Про це повідомляє у Фейсбук Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр».

У повідомленні зазначається, що стрічка «Бабин Яр. Контекст», знята за підтримки Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр», розділила перше місце з документальною роботою індійського режисера.

«Золоте око» – нагорода для документальних фільмів. З 2015 року вона присуджується за кращий документальний фільм, який бере участь в одній із секцій Каннського міжнародного кінофестивалю.

“Я дякую Каннському фестивалю за запрошення показати фільм на цій прославленій сцені. Я дякую шанованим членам журі за підтримку та високу оцінку нашої роботи. Я дякую Меморіальному центру Голокосту «Бабин Яр» за можливість зробити цей фільм. Я дякую моїй чудовій команді.Сподіваюся, що ця нагорода допоможе фільму досягти більш широкої аудиторії по всьому світу. Та, звичайно, я сподіваюся, що цей фільм буде показаний в Україні та стане предметом змістовної розмови. Така розмова особливо важлива для країни, на території якої 80 років тому відбулися ці трагічні події. Велике дякую!”

Прокоментував нагороду Сергій Лозниця.