Представники компаній Групи Октава взяли участь у першій світовій акції “1 мільйон дерев життя” в рамках проєкту Greening of the Planet.

Представники та компанії Октава Капітал у рамках акції подарували героїчному місту Ірпінь 50 дерев – лип та платанів, вирощених у найбільшому розсаднику рослин для зовнішнього озеленення в Україні у MEGAPLANT.

«Для нас, як для компанії – лідера інвестиційно-технологічного ринку України з 30-річною історією, питання ESG-стратегії та сталого розвитку є одним з найважливіших. Ми розуміємо, що сьогодні саме на бізнесі лежить велика відповідальність. У тому числі соціальна, гуманістична, екологічна. Саме тому було прийняте рішення подарувати Ірпеню дерева аби місто знову озеленювалося та радувало око своїх мешканців», – зазначила СЕО Інвестиційно-технологічної компанії Octava Capital Тетяна Андріанова.

Всі подаровані компанією дерева висадили на новій набережній Ірпеня.

До заходу також долучилися міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов, Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Аніца Джамич, Надзвичайний і Повноважний Посол Словаччини в Україні Марек Шафін, міський голова Ірпеня Олександр Маркушин та заступниця Міністра закордонних справ України Еміне Джапарова та партнери проєкту з компаній «Укргазвидобування», «Нафтогаз» тощо.

Під час заходу жителі різних міст України та світу висадили 1 мільйон дерев за допомогою тетелемостів зі збором коштів на дрони для ЗСУ.

Загалом серед партнерів проєкту Офіс Омбудсмана України, Донецька обласна військова адміністрація, Львівська обласна військова адміністрація, Ірпінська міська рада, Управління дотримання прав людини Національної поліції України, Державне лісове агентство України, БФ Dignitas, Книга світових рекордів, Forpost Fund, БФ «Небо України», Асоціація українців у Люксембурзі LUkraine, «Власть денег», EvaLab та інші.

За час існування глобального проєкту Greening of the Planet, станом на 2022 рік було висаджено 34 мільйони дерев у 141 країні світу.