За перші 8 місяців 2019 року в Україні на облік поставили 4,79 тисячі електрокарів, що у півтора рази більше, ніж за аналогічний період тогоріч. Про це повідомляє сайт ElectroCars з посиланням на асоціацію автовиробників України “Укравтопром”.

Більшість придбаних українцями електромобілів раніше вже були у вжитку. Так, новими серед усіх поставлених на облік електромобілів були лише 9% авто. Серед електромобілів, придбаних компаніями для комерційних цілей цей показник був ще меншим – лише 5%.

“Найпопулярнішим легковим електромобілем в Україні продовжує залишатися NISSAN Leaf. За вісім місяців 2019 року 2207 автомобілів цієї моделі поповнили автопарк країни”, – зазначають в асоціації автовиробників.

Загалом станом на квітень цього року всього зареєстровано 12 643 електрокари в Україні. Левова частка з них – це доставка електромобіля з США, пише сайт ElectroCars.

Також серед українців спостерігається високий попит на електромобілі Tesla Model S, BMW i3, Fiat 500e та Volkswagen E-Golf. Власне, ці моделі і найчастіше в заявочних шорт-листах на прокат електромобілів.