Через коронавіруса в США знизився попит на б/у авто, що відбилося на їх ціні. Багатьом українцям цікаво дізнатися конкретні ціни. Експерти авто24, проаналізувавши один з популярних американських аукціонів, розповіли, наскільки подешевшали авто з США під час карантину.

Люксовий кросовер BMW X5 користується популярністю не тільки на первинному, але і на вторинному автомобільному ринку. Тому він навіть в старому вигляді коштує досить дорого. У квітні 2020 року на американському аукціоні BidHistory він з 3,0 л бензиновим двигуном 2015-2018 років коштував в середньому 11 100 доларів. Це на 30% дешевше, ніж в лютому 2020 року.

Б/у кросовер Audi Q5 в квітні на аукціоні BidHistory продавався за 7 700 доларів. Це на 22% дешевше, ніж в лютому нинішнього року.

Бюджетний седан Ford Fusion (Mondeo) з 2,5 л бензиновим двигуном у віці 2-5 років на американському аукціоні можна було купити за 2 000 доларів. Зниження невелике – всього на 200 доларів. Але врахуйте, що б/у Fusion має початкову невисоку вартість.

У 1-му кварталі 2020 року лідером серед старих іномарок, які ввезли в Україну, став Volkswagen Passat. Потрібно відзначити, що американська версія «Пасата» помітно відрізняється від європейської версії. Чим? Passat з США більший за розмірами, у нього інше обладнання і у нього тільки дизельні двигуни.

У квітні на американському аукціоні б/у Volkswagen Passat можна було купити в середньому за 2 200 доларів. Це на 19% менше, ніж в лютому.