Десять громадян України госпіталізовано в результаті ДТП за участю мікроавтобуса, що сталася поблизу с. Несовіце у Чехії. Аварія сталася в ніч на 20 жовтня на 30-му кілометрі дороги I/50 по дорозі в Брно.

Автобус, в якому перебували 12 пасажирів, злетів з дороги та перекинувся на дах. Серед постраждалих – 3 жінки та 7 чоловіків. За даними видання, у ДТП потрапили заробітчани. 

“Пожежники надавали першу допомогу постраждалим. Під час рятувальних робіт рух на дорозі було зупинено до 4:50”, – повідомив речник пожежної служби округу Висково.

За добу до цього, в ніч на 19 жовтня сталася аварія з українськими заробітчанами неподалік кордону зі Словаччиною поруч з угорським селом Пацин.

За даними поліції, водій мікроавтобуса Mercedes в результаті перевищення швидкості не впорався з керуванням транспортним засобом, на перехресті з’їхав на узбіччя і зіткнувся з деревом. Серед постраждалих шість осіб отримали важкі травми, чотири – легкі, повідомив Погорельцев.

Постраждалі перебували у свідомості та самостійно сповістили рідних і тримають з ними зв’язок. Українців госпіталізували в медичні заклади регіону Боршод-Абауй-Земплен, де їм надається необхідна допомога.

“Трьом громадянам зробили невідкладні операції. Згідно з отриманою інформацією від завідувача травматології лікарні міста Мішкольц, громадяни України після операції в тяжкому стані, але загрози їхньому життю немає”, – зазначив представник МЗС.