світове українство тимошенко

Останньою краплею для Тимошенко став ринок землі

На думку політика, прийняття ринку землі зробить Україну “країною третього світу”. Також Тимошенко обурила дозволена межа продажу землі в одні руки.

 Глава фракції Батьківщина Юлія Тимошенко заявила про перехід її політсили в опозицію до влади у зв’язку з голосуванням у парламенті 13 листопада за закон про ринок землі, про що стало відомо з її заяви у Facebook. 

“Наша команда заявляє про перехід партії Батьківщина в опозицію до політики знищення України, в опозицію до політики продовження епохи бідності. Ми оголошуємо опозицію проти розпродажу з молотка всіх стратегічних об’єктів власності України, в тому числі землі. Ми не поділяємо таку політику”, – заявила Тимошенко. 

За її словами, Батьківщина планує подати подання до Конституційного Суду для роз’яснення 13 статті Конституції, де йдеться про те, що українська земля – ​​власність українського народу. Вона додала, що подання вже направили в КС.

Крім того, Тимошенко заявила, що оскаржить у суді прийняття закону в першому читанні, бо воно пройшло з порушеннями регламенту. 

Під час розгляду парламентом законопроектів про ринок землі, Тимошенко виступала проти. Вона заявляла, що в пропонованому законі не врегульоване питання про продаж землі українцям з подвійним громадянством. 

Також Тимошенко бентежить дозволена межа продажу землі в одні руки – 200-210 тисяч гектарів. На думку політика, прийняття ринку землі зробить Україну – “країною третього світу”. 

Сьогодні, 13 листопада Верховна Рада в першому читанні проголосувала за проект закону від Слуги народу про продаж сільськогосподарської землі. Законопроект підтримали тільки нардепи від Слуги народу – 227 нардепів і 13 позафракційних парламентаріїв. Під час розгляду Тимошенко нагадали про її проект закону про ринок земель від 2008 року. Законопроектом від 2008 року пропонувалося продавати землю іноземцям та іноземним компаніям, іноземним державам.