Президент України Володимир Зеленський останнім часом стикається із проблемами в антикорупційній політиці, і потребує допомоги, в той час як демократ Джо Байден, який, згідно з прогнозами американських ЗМІ, переміг на виборах президента США, добре підготовлений, щоб її надати.

Про це йдеться у матеріалі провідного американського видання The Washington Post, передає УНН.

“Одним із перших іноземних лідерів, хто привітав обраного президента Джо Байдена, був Володимир Зеленський – і не дивно. Президент Трамп несправедливо переслідував президента України, вимагаючи, щоб той почав політизоване розслідування відносно Байдена у 2019 році, одночасно затримуючи військову допомогу США і запрошення Білого дому.

Байден навпаки – був одним із кращих американських друзів України: він п’ять разів відвідував країну, будучи віце-президентом, і рішуче підтримував її боротьбу із російською агресією і внутрішньою корупцією”, – зазначають автори статті.

Так, на їхню думку, Зеленському зараз ця підтримка як ніколи необхідна, особливо з тих пір, як Конституційний суд країни виніс ряд постанов, які стримують ключові реформи, включаючи антикорупційні.