Після перевірки співробітниками ДПСУ реєстрації в додатку ці особи відправилися на двотижневу самоізоляцію за вказаними адресами. Один громадян, який прибув рейсом з Мілану, проведе карантин у визначеному обсерваторі.

Минулої доби прикордонники перевірили та здійснили пропуск понад 500 пасажирів, які прибули в аеропорт «Бориспіль» трьома евакуаційними рейсами.

Про це повідомила прес-служба Державної прикордонної служби України.

«Прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» оформили спеціальні пасажирські авіарейси з Мілану (Італія), Таразу (Казахстан), Франкфурта (Німеччина). Серед прибулих цими літаками осіб переважна більшість – громадяни України. Жоден з пасажирів не мав підвищеної температури тіла, або скарг на наявність симптомів захворювання на ГРВІ. Вони усі, окрім одного, обрали передбачені карантинні обмеження із застосуванням додатку «Дій вдома», – йдеться у повідомленні.

Після перевірки співробітниками Держприкордонслужби реєстрації в додатку ці особи відправилися на двотижневу самоізоляцію за вказаними адресами, один громадян, який прибув рейсом з Мілану, проведе карантин у визначеному обсерваторі.

Крім того, в ДПСУ повідомили, що загалом пасажиропотік через український кордон залишається доволі низький. Протягом доби кордон нашої країни на в’їзд та на виїзд перетнуло менш як 12 тис. осіб. Серед тих, хто в’їжджав в Україну, осіб із високою температурою тіла чи скаргами на наявність симптомів захворювання на ГРВІ не виявлено.

Як повідомляв УНІАН, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що евакуація громадян спецрейсами з-за кордону проходитиме поступово, контрольовано, до чотирьох літаків на добу.