З нагоди 30-ліття Незалежності України у Польщі було висаджено 30 дерев. Висадка дерев відбулася в рамках глобальної ініціативи «Greening of the Planet».

30 хвойних і листяних дерев учасники акції висадили на мальовничих схилах Судацьких гір в Зеленеці в Польщі. Дерева були висаджені за допомоги Юзефа Дзяско, який минулого року посприяв висадженню 125 дерев.

Організував висадку хвойних та листяних дерев пан Іван Яжинський – власник компанії «Шобелі», партнеру закритого жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club» та координатору проєкту «Greening of the Planet» в Польщі. Акція відбулася також за участі та підтримки пані Юліїі Вусенко, організаторки еко-проєкту «Greening of the Planet» на Волині (Україна) та пана Франсішека Барана, польського бізнесмена.


Ініціаторка та співорганізаторка проєкту «Greening of the Planet» Ганна Крисюк прокоментувала:

“Щиро дякую нашому партнеру Івану Яжинському, який взяв на себе всі організаційні питання для сьогоднішньої висадки. Перебуваючи на Економічному форумі в місті Карпач нам вдалося також віддвідати місця, де висаджували дерева в рамках глобальної ініціативи «Greening of the Planet». Всі вони гарно прийнялися і навіть встигли помітно підрости”.