13 липня відбувся офіційний прийом з нагоди Дня державності Чорногорії за участі Надзвичайного та Повноважного Посла Чорногорії в Україні пані Драгіци Понорач, яка також є учасницею жіночого міжнародного бізнес-клубу Business Woman Club.

На відкритті прийому Пані Посол звернулася з вступною промовою до всіх присутніх, в якій виразила подяку за відвідання свята, висловила підтримку української державності, а також наголосила на дружніх відносинах України та Чорногорії. У заході взяли участь багато поважних гостей, зокрема Ганна Крисюк, президентка Business Woman Club, Еміне Джапарова, перша заступниця Міністра закордонних справ України, Марек Шафін, Надзвичайний та Повноважний Посол Словаччини в Україні, Елена Летісія Тереса Мікусінскі, Надзвичайний та Повноважний Посол Аргентини в Україні, Аліна Скоморохова, генеральна директорка “Тін Імпекс” та багато інших поважних гостей.

На своїй сторінці у Фейсбук Ганна Крисюк подякувала всім присутнім за зустріч та спілкування, а Пані Послу Драгіці Понорач за запрошення та гостинність.

“Зустрілись з нашими одноклубницями, менторами, партнерами і познайомились з новими і дуже цікавими людьми, для подальшої співпраці та взаємодії, особливо реалізацію глобальної екоініціативи Greening of the Planet”.

Зазначила Ганна Крисюк.