У рамках ділової місії в Грузії учасниці «Business Woman Club» презентують свою діяльність і проекти, знайомляться з представниками місцевого бізнесу та знаходять нові можливості для співробітництва між країнами.

У складі української делегації Президентка Клубу Ганна Крисюк, власниця ягідного розплідника «Брусвяна» Ліліана Дмитрієва та комунікаційна менеджерка Клубу Яна Коньок.

Учора пообіді відбулася зустріч представницями Жіночої ради Грузії та її директоркою Кетеван Габруашвілі.

Потім провели онлайн-перемовини з Асоціацією ділових жінок Грузії, зокрема з її керівницею Екатериною Маісурадзе.

Також за чашкою кави поспілкувалися з жінками з різних сфер бізнесу: туризм, ритейл, нерухомість, коучинг, фармація, медіа та ін.

Під час зустрічей обговорили можливості співпраці, організації спільних соціальних ініціатив та об’єднання людей довкола проекту «Озеленення планети» та висадження 100 млн. дерев наступного року. З ініціативи Ліліани Дмитрієвої запланували восени висадити фруктовий парк дружби України і Грузії у Тбілісі.

Однією з цікавих подій поїздки стала зустріч з Фінансовою компанією «Financial outsource», в особі власника Гіги Муртсхваладзе та головного менеджера Джорджі Хатіашвілі. Компанія представляє інтереси більш ніж 150 бізнес-асоціацій.

Зустріч організована за сприяння одноклубниці Ярослави Бояркіної – фінансистки, керівниці Київського представництва ДК Привілегія та управляючої партнерки компанії G-FUND.LTD (Грузія).

Потім учасниці української делегації провели зустрічі з Асоціацією фермерів Грузії, зокрема з її президенкою Тамарою Торією та організацією «Зелене партнерство заради миру», в особі керівника Алексі Ноніадзе. Під час зустрічі обговорили умови співпраці, а також можливість висадження Алеї миру між Грузією та Україною.

Крім того, учасниця «Business Woman Club», власниця ягідного розплідника «Брусвяна» Ліліана Дмитрієва презентувала свій бізнес та запропонувала шляхи співробітництва.

Business Woman Club – це закритий жіночий бізнес-клуб, який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу, політики та дипломатії для консолідації, розвитку, спілкування та співпраці.