Законних підстав для перенесення або скасування місцевих виборів немає. У “Слузі народу” чутки про те, що голосування 25 жовтня може не відбутись, назвали необґрунтованими.

Завдання влади – убезпечити виборців, – Корнієнко

Наразі влада розмірковує над тим, як максимально убезпечити виборців під час голосування. Про це повідомив голова партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко, інформує “РБК-Україна”.

Уряд і Центральна виборча комісія активно працюють над тим, щоб адаптувати голосування до епідеміологічної ситуації. Також ЦВК розробила спеціальний закон, який найближчим часом, до виборів, Верховна Рада внесе і прийме,
– зазначив Корнієнко.

Раніше у політсилі заявляли, що причиною для перенесення місцевих виборів може стати лише введення надзвичайного стану в країні.

Зверніть увагу! В Окружний адмінсуд Києва надійшов позов  В Окружному адмінсуді розглянуть справу про скасування місцевих виборів в Україні від громадської організації “Всеукраїнське об’єднання сільських голів, депутатів сільрад і селян “Порятунок села”. У позові оскаржують постанову ЦВК про призначення місцевих виборів. Перше засідання ОАСК у справі відбудеться 2 жовтня.