На початку листопада команда «OpenDataLab-Ukraine», що є розробником сервісу Сіті-бот «Назар», оголосила про конкурс «Назар у місті». Заявки збирали до 15 грудня, а вже 23 грудня – оголосили 4 переможців.

Перемогу у конкурсі здобули такі міста: Харків, Суми, Білгород-Дністровський та Славутич. Вони отримають пів року безкоштовного періоду на впровадження та користування сервісом Сіті-бот «Назар».

Нагадаємо, Назар CityBot об’єднує дані від усіх комунальних служб міста. Він надає швидкий та зручний канал отримання своєчасної інформації стосовно поточних ремонтів та строків усунення аварій. Сервіс вже запроваджено у Маріуполі, Тернополі та Дрогобичі. Розробка такого сервісу та впровадження його в українських містах відбувається завдяки підтримці проєкту USAID/UK aid “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS”.

На конкурс подали заявки 22 міста з 16 областей. Перемогли ті міста, які мають відповідну технічну можливість для впровадження сервісу, а також політичну волю з боку керівництва міста. При цьому вибір був дуже складним через велику кількість достойних міст, бажаючих впровадити цей корисний сервіс.

Докладніше про Назар CityBot читайта на сайті сервісу https://citybot.pro/