Чому російська телеведуча Дана Борисова безперешкодно потрапила до України?

Середина ночі, вагон пасажирського поїзду москва — Київ, прикордонний наряд у звичайному режимі перевіряє документи у пасажирів. Прикордонники не знаходять нічого підозрілого, не оголошено про виявлення осіб, яким рішенням правоохоронних органів чи судів заборонено перетинати український кордон. Після завершення прикордонно-митних процедур поїзд продовжує свій шлях до Києва. В одному з вагонів полегшено зітхає та йде змивати грим  пересічна російська наркоманка та алкоголічка, психічно неповносправна жінка Дана. Перший етап завдання російських спецслужб виконано успішно, вдалося спокійно перетнути український кордон.

 А на ранок ворожі проп@г@ндони спробували розбурхати скандал. В ЗМІ та  соціальних мережах розганяють новину: “…Російська телеведуча Дана Борисова, яка відвідувала окупований Крим і називала його російським, БЕЗПЕРЕШКОДНО приїхала до Києва.”

Як написала російська телеведуча у своєму Instagram, вона прибула до Києва поїздом, проблем із прикордонною службою та митницею України у неї не було:

“…до речі, про зустріч із прикордонниками і митницею. Вони заходили двічі – о пів на третю ночі і о пів на сьому ранку, ставили, звичайно, запитання і трохи потрусили речі. Але впустили до Києва спокійно, тихо і мирно. Так що всі сюди. Ми за мир і дружбу.”

Борисова також повідомила, що в Україні бере участь у зйомках шоу “пацанки” для російського телеканалу “П’ятниця”, в якому виступила наставницею і розповідатиме дівчатам, як позбутися алкогольної та наркотичної залежності.”

https://tsn.ua/glamur/skandalna-dana-borisova-priyihala-do-kiyeva-popri-vidviduvannya-okupovanogo-krimu-1378977.html?_ga=2.244699525.1096372317.1564487492-395330400.1541350206

І це все! Більше ніяких новин і сенсацій!!!

Варто нагадати, що порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповані території Криму, Донецької та Луганської областей через пункти пропуску, закриті урядом України, передбачає кримінальну (ст. 332-1 КК України) та адміністративну (ст. 204-1 і ст. 204-2 КупАП) відповідальність.

Загалом впродовж останніх трьох років прикордонники не пропустили через кордон і заборонили в’їзд до України більше ніж 150 артистам й іншим публічним діячам з Росії, які порушували українське законодавство щодо відвідин анексованого Росією Криму. Низка артистів, які виступили на анексованій території або висловилися на підтримку російської анексії Криму, втратили можливість виступати на материковій Україні.

Українська сторона неодноразово наголошувала, що іноземці, приїжджаючи до анексованого Росією Криму через закриті Україною пункти пропуску, порушують українське законодавство та притягатимуться до відповідальності, а законодавство про тимчасово окуповані території не передбачає винятків. Принаймні, до моменту звільнення Криму.

Що ж пішло не так у випадку з Борисовою? Все пішло саме так як і потрібно. Цього разу, інформаційна спецоперація ворога була майстерно знівельована українськими прикордонниками і іншими правоохоронцями. Державна прикордонна служба, Служба безпеки України спрацювали напрочуд злагоджено і професійно.

Судіть самі: активно йде непроста передвиборча кампанія, та раптом до України безперешкодно заїхала психічно неповносправна особа, яка дійсно була в анексованому Криму, але потрапила туди в незаконний спосіб: її завезли в практично недієздатному стані на лікування від глибокого загострення наркотичної і алкогольної залежності.

Раніше російські ЗМІ повідомляли, що в 2017 році Борисова проходила чергове лікування від хронічної нарко- та алкогольної залежності в окупованому Криму де постійно проживає її мама.

Тільки уявіть, які кричущі мали бути заголовки в проп@г@ндонських російських ЗМІ про знущання “хфашистів” і “каратєлєй” над тяжко хворою та психічно нездоровою жінкою, якби пані Дану затримали на кордоні, чи заарештували в Києві…

А так пройшло все дуже чітко і професійно: заїхала, погуляла Києвом, зробила селфі, поїла нашого сала 🙁 , спробувала активно провокувати агресію — не вийшло, поїхала геть отримавши ЗАБОРОНУ на в’їзд в Україну терміном на ТРИ роки.

https://www.ukrinform.ua/rubric-culture/2747845-ukraina-na-tri-roki-zaboronila-vizd-dani-borisovij.html

Думаю, що ФСБешні куратори агентеси “Дани” залишилися вкрай незадоволеними: така чудово підготовлена і своєчасна провокація з тріском провалена. Хоча чекали на іншу реакцію українських правоохоронців. Сама “матахарі”- невдаха у сторіз свого Instagram відверто прокоментувала заборону прикордонників: “…для мене це абсолютно прогнозовано. Я цього чекала… Я вчасно звідти забралася, бо мене могли закрити, притягнути до відповідальності…”

https://tabloid.pravda.com.ua/focus/5d39ae22536dc/

А прикордонники молодці, хороша робота. Адже зараз, всі подорожуючі з росії проходять через електронне сито спеціальної комп’ютерної програми та системи аналізу ризиків, яка працює бездоганно. Це дало змогу підняти рівень протидії ворожим загрозам на кордоні на нову висоту. Наші правоохоронці, надбавши досвіду, отримали реальну можливість грати з ворожими спецслужбами свою гру, беручи на себе ініціативу успішно перегравати противника.

Якщо це потішить самолюбство пані Дани, то вона ще не встигла змити грим в туалеті поїзда, наближаючись до Києва, а особисто Голова Державної прикордонної служби України полковник Сергій Дейнеко вже приділив увагу її сірій персоні та прийняв рішення про притягнення до відповідальності за порушення встановленого українським законодавством порядку в’їзду на тимчасово окуповані території Криму, Донецької та Луганської областей через пункти пропуску, закриті урядом України.

Варто все ж зауважити, ми живемо в правовій і цивілізованій країні, яка не є безправною диктатурою, як  росія… Українські правоохоронці поважають права людини і підходять до кожного громадянина персонально, з урахуванням усіх життєвих і етичних чинників. Показовим є випадок з російською співачкою Наташею Корольовою. Нагадаємо, прикордонники за поданням СБУ заборонили цій особі в’їжджати в Україну протягом п’яти років. Однак співачка звернулась з проханням до правоохоронців пустити її в Київ на похорон бабці. Такий дозвіл  було надано. Ми ж не звірі…

https://tsn.ua/glamur/eksklyuziv-tsn-korolova-u-shubi-ta-temnih-okulyarah-z-yavilasya-na-pohoroni-babusi-u-kiyevi-866509.html?g=article&m=386072269

А загалом, побажання для ворогів гарно написано українцями на одному з відомих дорожних знаків в зоні ООС: “Нехай щастить!” в російській транскрипції. 🙂

Фото з  https://dpsu.gov.ua/

Автор: Роман Шевченко