8 серпня завершився діловий візит жіночого міжнародного клубу “Business Woman Club” до Грузії.

Ділова місія до Грузії для учасниць “Business Woman Club” принесла не тільки нові емоції та враження, а й подарувала нові можливості. Під час різноманітних заходів членкині Клубу встигли поспілкуватися з представниками різних сфер бізнесу, обговорити цікаві варіанти майбутньої співпраці та презентувати власну діяльність.

Учасниці Клубу, на чолі з президенткою Ганною Крисюк, проводили зустріч з Жіночою радою Грузії та Асоціацією ділових жінок Грузії та обговорювали аспекти майбутньої співпраці з фінансовою компанією «Financial outsource». А з Асоціацією фермерів Грузії та організацією «Зелене партнерство заради миру» домовлялися про можливість висадження Алеї миру між Україною та Грузією.

Учасниця «Business Woman Club», власниця ягідного розплідника «Брусвяна» Ліліана Дмитрієва, мала змогу презентувати свій бізнес та обмінятися досвідом із грузинською стороною щодо вирощення ягід і саджанців.

“Business Woman Club” також підписали Меморандум про співпрацю між журналом «Business Woman» та холдингом «Комерсант», що відкрило для обох сторін нові можливості для співробітництва. Того ж дня відбулася зустріч з представниками Агенства з конкуренції в Грузії, де Клуб мав змогу презентувати свою діяльність.

В рамках проєкту “Озеленення Планети” на території Посольства України в Грузії учасниці делегації висадили гранатове дерево.

За допомогу в організацію ділової місії до Грузії Ганна Крисюк подякувала у Фейсбук:

“Окремі слова вдячності висловлюю Міністерству закордонних справ України, за теплу зустріч, організацію висадження дерева та спілкування про нові можливост дякую нашому Посольству України в Грузії. Хочеться подякувати усім нашим друзям і партнерам за гостинність, цікаву насичену ділову і культурну програму і усі контакти та зв’язки.”

У складі української делегації були Президентка “Business Woman Club” Ганна Крисюк, власниця ягідного розплідника «Брусвяна» Ліліана Дмитрієва та комунікаційна менеджерка Клубу Яна Коньок.

“Business Woman Club” – це закритий жіночий бізнес-клуб, який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу, політики та дипломатії для консолідації, розвитку, спілкування та співпраці. Більше ознайомитися з діяльністю Клубу ви можете за посиланням.