Бізнес-клубу CEO Club Ukraine виповнюється 10 років. У святкуванні, що відбулося у КВЦ «Парковому», взяли участь члени клубу, дипломати, підприємці та високопосадовці.

Під час заходу був проведений яскравий перформенс, де організатори дійства показали десятилітню діяльність клубу та основні досягнення організації. В рамках святкування також презентовано книгу президента клубу Сергія Гайдайчука “Мистецтво об’єднувати”.

Привітати CEO Club з річницею прийли поважні гості, серед яких Надзвичайний та Повноважний Посол Аргентинської Республіки в Україні Елена Л. Т. Мікусінскі, Державний секретар Кабінету міністрів України Олександр Ярема, президентка Business Woman Club та співорганізаторка глобальної екоініціативи «Озеленення Планети» Ганна Крисюк, дочка Віктора Ющенко Віталіна, філософ та релігієзнавець Ігор Козловський, екоамбасадор та співорганізатор проєкту «Озеленення Планети» Ігор Дулин, генеральний директор Укрінформ Олександр Харченко та інші.

За словами пані Ганни Крисюк цей захід був наповнений особливою казковою атмосферою:

«Дуже приємно було вітати Сергія Анатолійовича зі святом тому, що це людина, яка дуже багато робить як для країни, так і для бізнес-спільноти загалом. Його книга – це фантастична річ, що допоможе лідерам розвиватися, створювати бізнес-об’єднання та йти у правильному напрямку».

Організацією заходу займалося креативне івент-агенство ARENA CS.

CEO Club Ukraine — це закритий інтелектуальний клуб і потужна спільнота, що вже 10 років об’єднує лідерів бізнесу для розвитку, дозвілля і співтворення. Місія клубу — об’єднувати лідерів бізнесу для масштабування їхньої особистості та позитивного впливу на світ.

Офіційний сайт CEO Club Ukraine: https://ceoclub.com.ua/