Про це заявив засновник та президент CEO Club Ukraine Сергій Гайдайчук в себе на сторінці.

В останні роки багато власників бізнесу активно беруть участь в різноманітних бігових марафонах, перепливають Босфор… І це дуже круто. Але нам хочеться розширити цей функціонал і додати ще й силових вправ. Тих вправ, якими займались ще воїни Греції, древньої Спарти, древнього Риму. Ці воїни були сильні, витривалі, красиві і вони ніколи не тягали штанг! Вони завжди займались з вагою власного тіла, що дає свободу займатися кожному в будь-який час і в будь-якому місці.

Мета – охопити якомога більше людей та популяризувати здоровий спосіб життя! Наші змагання відкриті для чоловіків, жінок, дітей. Формат – 5 дисциплін, що спрямовані на розвиток всіх груп м’язів: підтягування на перекладині, віджимання на брусах, присідання, прес на перекладині та віджимання від підлоги.

Усі вправи є базовими й сприяють гармонійному фізичному розвитку. Дані змагання плануємо організувати на початку літа. Тож запрошую всі бізнес-клуби та спільноти України формувати свої команди та долучатись до крутої ініціативи!

Координацію та організацію змагань «Workout Business League» вестимуть Денис Тимофеев та Dmitry Slsteam Semenov . Тому всі деталі хлопці писатимуть вже дуже скоро на офіційних ресурсах проєкту.

Бізнес має бути не тільки успішним, але й здоровим і сильним! Бізнес – це сила!