Сьогодні в рамках візиту Business Woman Club на Сумщину відбулася зустріч учасниць Клубу з представниками бізнесу.

У заході взяв участь Голова Сумської ОДА Живицький Дмитро, президентка Business Woman Club Ганна Крисюк, Надвичайний та Повноважний Посол Республіки Куба в Україні пані Натача Діас Агілера (онлайн), Надвичайний та Повноважний Посол Республіки Хорватія пані Аніца Джамич (онлайн) та представники різноманітних сфер бізнесу, що презентували власну діяльність та досягнення.

На зустрічі також були присутні інші учасниці Business Woman Club, а саме співвласниця компанії «Harmandi LTD/ALTI LTD» Яна Ситніченко, власниця клініки знімного протезування «Art of denture» Світлана Янчинська (онлайн), український політик на бізнесвумен Ольга Трофімцева (онлайн) та СЕО ПрАТ «Картель» Ірина Асман.

В результаті активного спілкування всі присутні обговорили можливості майбутньої спрівпраці, домовилися щодо реалізації міжнародних бізнес проєктів та обмінялися цінними контактами.

Президентка Business Woman Club Ганна Крисюк подякувала всім присутнім за плідну зустріч та наголосила на тому, що “участь та організація таких зустрічей сприяє розвитку бізнесу, торгівлі та дружніх відносин не тільки між містами чи регіонами України, а між нашої державою та іншими країнами світу”. Голова Сумської ОДА Живицький Дмитро зазначив, що “схожі зустрічі сприяють розвитку регіону та області, що дозволяє залучати нові інвестиції”.

Довідка. «Business Woman Club» – це міжнародний закритий жіночий бізнес-клуб, який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу, політики і дипломатії для консолідації, розвитку, спілкування і співпраці. Сьогодні учасниками Клубу є дипломати, народні депутати, власники і перші особи середнього та великого бізнесу.

Більше інформації про Клуб можна дізнатися за посиланням.