В рамках ділової поїздки Business Woman Club до Хорватії відбулася зустріч з керівником управління з економічної діяльності та розвитку співпраці Міністрерства закордонних та європейських справ Хорватії Іванною Живкович. Пані Живкович презентувала економічні та географічні особливості Хорватії, загальний інвестиційний та соціальний стан держави. Окрім того, українську делегацію офіційно привітав Міністр закордонних та європейських справ Хорватії Гордан Грлич Радман.

Президентка Business Woman Club Ганна Крисюк презентувала Клуб, досягнення та майбутні плани глобальної екоініціативи «Greening of the Planet», а також розповіла про професійну діяльність своїх одноклубниць – Ірини Асман та Ліліани Дмитрієвої. Також Президентка наголосила на важливості покращення бізнес співробітництва між двома країнами та запросила на Україно-хорватський бізнес-форум що планується вже восени.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 2-7-1200x900.jpg

Надзвичайний та Повноважний Посол Хорватії в Україні Аніца Джамич зазначила, що Хорватія готова фінансувати висадку дерев на територіях, що постраждали після пожеж.

Також на зустрічі була присутня пані Жанич-Драгич Даворка – спеціаліст відділу Управління економічного співробітництва служби двосторонньої співпраці.