Business Woman Club та український бізнес-клуб у Норвегії Nordic Club UA офіційно підписали Меморандум про співпрацю, спрямований на розвиток міжнародного партнерства, підтримку українського підприємництва та розширення бізнес-можливостей для жінок.
Про це повідомляє Business Woman Club на своїй Instagram-сторінці.
Меморандум було підписано президенткою Ганною Крисюк та співзасновницею Вікторією Юрченко. Ініціатива стала важливим кроком у зміцненні міжнародних зв’язків між українською бізнес-спільнотою та представниками українського бізнесу у країнах Скандинавії.


У межах співпраці сторони планують реалізовувати спільні бізнес-заходи, форуми, освітні проєкти та нетворкінгові ініціативи. Також партнерство передбачає взаємодію у сфері міжнародних грантових програм і підтримку спільних бізнес-проєктів. Окрему увагу учасники партнерства приділятимуть розвитку міжнародного діалогу, обміну професійним досвідом та підтримці української бізнес-спільноти як в Україні, так і за її межами.
У Business Woman Club наголошують, що продовжують активно розширювати міжнародну співпрацю та створювати нові платформи для розвитку, партнерства і взаємодії українського бізнесу на глобальному рівні.
Фото: Business Woman Club