22 липня учасниці Business Woman Club провели зустріч з хорватською ІТ компанією SPAN, яку представляли Антонія Капович, Директор з персоналу, Саша Крамар, Головний директор з маркетингу та Драган Маркович, Директор з бізнес-операцій.

Під час зустрічі представники компанії SPAN, яка, до речі має філію в Україні, розповіли про діяльність організації, її особливості та фахівців, які там працюють. Ганна Крисюк, президентка Business Woman Club, презентувала Клуб, досягнення та майбутні плани глобальної екоініціативи «Greening of the Planet», а також розповіла про теперішню ситуацію з ІТ індустрією в Україні та її важливість для нашої держави зокрема. Пані Крисюк висловила власне бажання створювати смарт міста в Україні.

Окрім того, Ганна Крисюк розповіла про діяльність одноклубниці Анни Коршунової, яка є співзасновницею ІТ консорціуму UDC, та загальну важливість кібербезпеки не тільки для окремих компаній чи держав, але й для кожної людини окремо. Ганна наголосила, що в майбутньому Журнал “Business Woman” та Business Woman Club будуть більше уваги приділяти кібербезпеці та ІТ сфері.

По завершенню візиту представники компанії SPAN провели українську делегацію по компанії та продемонстрували основні процеси роботи. Ганна Крисюк запросила всіх до співпраці в рамках проєкту “Greening og the Planet” та запросила в Україну до участі в майбутніх ініціативах.