Business Woman Club нагородили премією Еко-Оскар за реалізацію глобальної ініцативи Greening of the Planet. Про це йдеться на сайті Клубу.

16 грудня відбувся Всеукраїнський форум «Лідерство і екотрансформація – 2021». Цьогоріч відзначили понад 50 надихаючих екорішень для стійкого розвитку України. Серед них і проєкт «Озеленення Планети».

Президентка Клубу Ганна Крисюк отримала нагороду, подякувала усім партнерам і співорганізаторам, а також передала вітання від співініціатора Greening of the Planet Сергія Гайдайчука.

Серед лауреатів Еко-Оскару також наша одноклубниця та співорганізаторка проєкту в Житомирській області Ліліана Дмитрієва. З вітальним словом виступила пані Посол Чорногорії в Україні Драгіца Понорач.

Організатори форуму – ECOBUSINESS GROUP і Професійна Асоціація Екологів України.

Довідка.

Організатором проєкту «Greening of the Planet» є благодійний фонд «Озеленення України», засновниками якого є Ганна Крисюк – президент Business Woman Club та Сергій Гайдайчук – президент CEO Club Ukraine. За підтримки Міністерства закордонних справ України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України і Державного агентства лісових ресурсів України.