Бразилія, де за останні 24 години зареєстрували рекордну кількість смертей від коронавірусу – 1 473, наразі за кількістю летальних випадків, спричинених вірусом COVID-19, випередила Італію.

Як повідомляє CNN з посиланням на бразильське міністерство охорони здоров’я, кількість загиблих у країні наразі складає 34 021. Згідно з підрахунками університету Джона Гопкінса, в Італії від коронавірусу померло 33 689 людей.

Міністерство охорони здоров’я також повідомило, що за минулу добу зареєструвало 30 925 нових випадків зараження, що призвело до загальної кількості по країні до 614 941 інфікованого.

Зазначається, що чиновник міністерства охорони здоров’я Едуардо Макаріо визнав, що в країні виникають труднощі навіть при вимірюванні ступеня зараження коронавірусом. “Уряд працює над тим, щоб зменшити недостатність звітності, розширивши можливості тестування”, – сказав він.

Нагадаємо, раніше у Всесвітній організації охорони здоров’я (ВООЗ) заявили, що Південна Америка, а в першу чергу Бразилія, стала новим епіцентром спалаху коронавірусного захворювання COVID-19. Окрім Бразилії, чимало хворих зафіксовано в Перу і Чилі – 61 тисяча. Більше читайте тут: https://tsn.ua/coronavirus/braziliya-viperedila-italiyu-za-kilkistyu-smertey-vid-koronavirusu-1560375.html