Американський бізнесмен українського походження, співзановник PayPal Макс Левчин став мільярдером після того, як його компанія Affirm вийшла на біржу.

Повідомляє Forbes.

Завдяки стартапу Affirm, який був заснований у 2012 році, можна купувати товари (одяг, взуття та інше ) у роздрібних продавців в розстрочку.

Компанія вийшла на біржу 13 січня. В ході розміщення акції Affirm подорожчали із 12 до 23,6 мільярдів доларів США, або на 98%.Більш того, за останні чотири місяці капіталізація компанії зросла на 18 мільярдів доларів.

Відтак, як зазначається, вартість 11% акцій компанії, які належать Левчину, нині коштують 2,7 мільярдів доларів, що робить його новим фінтех-мільярдером.

Як повідомлялося, Макс Левчин американський підприємець українського походження, співзасновник та головний інженер PayPal, віцепрезидент з розробки в компанії Google.

Він народився в Києві у 1974 році. Батько – Левчин Рафаель Залманович, поет і художник; мати – Ельвіна Зельцман, фізик, програміст, мультимедійна художниця. Батьки разом займалися видавничою діяльністю, перекладами художньої літератури, мультимедійними перформансами.

Макс теж малював з дитинства. Разом з батьком входив до складу Київського клубу любителів фантастики «Зоряний шлях», у співавторстві з батьком написав фантастичну прозу в книзі “Остаточний текст та інші ідилії”.

Ім’я Максиміліан дано на честь українського художника і поета Максиміліана Волошина-Кірієнка.У 1991-му, коли юнакові виповнилося 16 років, його сім’я отримала політичний притулок у США.