Відбулось нагородження переможців рейтингу «Топ-50 кращих компаній України», організатором якого є видання «Власть денег».

«Власть денег» — видання для всіх, хто цікавиться сферами економіки і фінансів. Журнал виходить з 2004 р. і встиг заслужити довіру і авторитет своїх читачів. У тому числі завдяки серії фірмових рейтингів, які виходять в кожному номері журналу. Це тематичні топ-25, присвячені окремим напрямкам — лідери інновацій, кращі соціальні проєкти, компанії з видатною маркетинговою стратегією, HR-політикою тощо. Але для свого заключного номера в 2020 р. журнал «Власть денег» склав рейтинг дійсно видатних компаній українського ринку, готових гідно виступити в економічному і соціальному багатоборстві. Це топ-50 компаній, які в 2020 р. зробили найбільший вплив на розвиток економіки України.

Крім того, серед фіналістів рейтингу експертне і громадське журі обрали найкращих з найкращих, таким чином сформувавши топ-10 переможців в номінації «Вибір експертного журі» і топ-10 кращих компаній в категорії «Лідер громадської думки».

До складу експертного журі увійшли:

  • Ольга Воронова, керуючий директор медійного рекламного агентства Starcom Ukraine у ​​складі комунікаційної групи Publicis Groupe Ukraine;
  • Сергій Гайдайчук, президент Ceo Club Ukraine;
  • Ганна Деревʼянко, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації;
  • Михайло Котов венчурний підприємець, партнер Sabra Capital, екс-головний редактор Forbes Україна.
  • Ілля Несходовський, директор Інституту соціально-економічної трансформації, позаштатний консультант в комітеті Верховної Ради України з питань економічного розвитку;
  • Тетяна Пашкіна, HR-експерт, карʼєрний консультант
  • Юрій Петренко, керуючий партнер юридичної компанії ADER HABER, заслужений юрист України;
  • Ольга Сантарович, шеф-редактор ВГ “Картель”.

Кожен читач мав можливість вибрати свій топ-10 компаній, які, на його думку, були найбільш помітні в бізнес-середовищі України в 2020 р. серед 50 представлених компаній.

Лідером рейтингу стала компанія «Біосфера», яка є найбільшим виробником і дистриб’ютором товарів для дому та особистої гігієни. Засновником і СЕО корпорації є Андрій Здесенко.

Нагородив компанію президент найбільшого в Україну бізнес-клубу «CEO Club Ukraine» – Сергій Гайдайчук. Власне, з приводу даного рейтингу він поділився на своїй сторінці у Фейсбук.