У Києві 26 червня в День кримськотатарського прапора заплановано підняття національного полотнища кримських татар біля будівлі МЗС України.

Про це у Facebook написав голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

“Заходи, що проводитимуться у місті Києві – церемонія урочистого підняття кримськотатарського прапора на флагштоку біля будівлі МЗС України за участю міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби і голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова”, – написав він.

Місце проведення заходу, який почнеться о 10.30, – внутрішній дворик МЗС України.

Також із 15-ї до 18.30 пройде автопробіг вулицями Києва. Початок автопробігу – Міжнародний виставковий центр, завершення – Майдан Незалежності. Пасажири-учасники автопробігу приєднаються до ходи-винесення великого кримськотатарського прапора, яка почнеться о 18.30.

Початок ходи – вул. Хрещатик, 29/1 (орієнтир – магазин “Рошен” біля Бессарабського ринку). Завершиться хода на Майдані Незалежності, де о 19.00 відбудеться мітинг, присвячений Дню кримськотатарського прапора.

Як повідомлялося, прапор кримських татар являє собою полотнище блакитного кольору із жовтим гербом (тамгою) у верхнім лівім куті. Був прийнятий Курултаєм кримськотатарського народу як національний у 1991 році.

В Україні щороку 26 червня відзначають День кримськотатарського прапора.