Тонік антисептичний “Біоцид плюс”

Згубно діє на грампозитивні, грамнегативні бактерії (вкл. мікробактерії туберкульозу), віруси грипу, гепатитів, ентериту, СНІД тощо, а також на збудників грибкових захворювань шкіри – дерматофітів, кандидозів і ін.Високоефективний щодо асоціацій збудників внутрішньо лікарняних інфекцій, транзиторною і резистентною мікрофлори шкіри. Зберігає активність на шкірі рук до 8 годин або до першого миття рук. Має виражену протизапальну і ранозагоювальну дію, пом’якшує і живить шкіру, забезпечує її зволоження і еластичність, зберігає нейтральний рН шкіри. Екологічно безпечний, стійкий при зберіганні, не вимагає особливих умов транспортування, зберігання, застосування.

Властивості

Засіб містить в якості активно-діючих речовин гуанідиновий полімер і четвертинно амонієве з’єднання, а також функціональні добавки. Діючі речовини утворюють високоактивний антимікробний комплекс, що забезпечує високу якість дезінфікуючого засобу “Полідез”. Має пролонговану дію. Засіб малотоксичний, безпечний для здоров’я людей – не алергенний, не викликає подразнення дихальних шляхів і шкіри. Засіб екологічно безпечний (біологічно розкладається).

Враховуючи, що запропоновані продукти активні проти всіх типів вірусів (включаючи один з найстійкіших вірусів-полі вірус типу 2), вони можуть бути використані проти поширення коронавірусу Сovid-19.

Оформити замовлення можна за посиланням.

Більш детальна інформація про засіб “Біоцид плюс”на сайті.

Контактний номер телефону: 066 888 41 61