У Міжнародному аеропорту «Бориспіль» всі рейси обслуговуватиме лише термінал D, а термінал F відкриють, коли пасажирів буде більше 1 мільйона в місяць.

Про це сказав генеральний директор державного підприємства «Міжнародний аеропорт Бориспіль» Павло Рябікін під час пресконференції 13 червня в аеропорту, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я думаю, що повернемося до питання експлуатації терміналу F, коли побачимо, що в нас в місяць виходить більше 1 мільйона пасажирів. Тоді ми будемо думати про його відкриття», – сказав Рябікін.

Директор по стратегічному розвитку аеропорту “Бориспіль” Антон Борисюк розповів журналістам про нові правила роботи аеропорту в рамках карантину, зокрема зауважив, що допуск в термінал проводжаючих і зустрічаючих заборонений, крім випадків, коли супровід необхідний.

«Цього правила дотримуються всі аеропорти з метою мінімізації контактів і дотримання соціальної дистанції… Пасажири повинні обов‘язково бути в масках», – сказав він.

Також проводиться обов’язковий термоскринінг на входах в термінал, зокрема на одному вході вже встановлено стаціонарний тепловізор у вигляді окремої рамки.

Борисюк зауважив, що до аеропорту не впускають з температурою 38 градусів і більше, а деякі авіаперевізники проводитимуть додатковий температурний скринінг при посадці в літак.