Перший дрон від Львівського оборонного кластеру передав особисто представник ЛОКу Кирило Новіков голові Донецької ОВА Павлу Кириленку та наступні два від ТОВ “Елко України”. Цих три пристрої отримала 81 окрема аеромобільна бригада.

Крім того, учасники місії передали машини від Forpost Fund та Міжнародного об‘єднання жінок України в межах проєкту “1000 автомобілів свободи”. Серед них був 1500-й автомобіль для 11-го прикордонного загону.

Кожне авто наповнене гуманітарним вантажем, продуктами харчування, окопними свічками, ліками, засобами гігієни та іншими смаколиками для військових.

Цього разу продуктові набори доповнили Великодніми пасками від дітей із Хмельниччини, від учасниць Business Woman Club та рекордними пасками ГО «Нескорені».

Голова Донецької ОВА Павло Кириленко подякував всім донорам і партнерам, які прибули на передову в переддень Великодніх свят. А також подякував голові Львівської ОВА Максиму Козицькому за постійну підтримку та допомогу. Акцентував увагу на найнеобхіднішому: дрони (так звані очі для військових), автомобілі, генератори, ліки. 

Голова МШДУ Ганна Крисюк передаючи гуманітарні вантажі висловила побажання, щоб дрони в рамках нового проєкту «1000 дронів для України» були зібрані хоча б за один місяць. Це те, що наближає нас до перемоги.

Як наголосила експертка та голова фонду Dignitas Fund Люба Шипович «Один дрон може врятувати життя цілої роти і навіть більше. Тому важливо поставити в пріоритет передачу розвідувальних дронів. По цій причині ми погодилися виступити організаторами проєкту “1000 дронів для України”, надавати експертну підтримку, допомагати з закупівлею та обʼєднувати зусилля з іншими довкола цієї теми».

Проєкт «1000 дронів для України» ініціювали Міжнародний штаб допомоги українцям та ГО “Dignitas” за підтримки Львівської та Донецької військових адміністрацій. Партнерами вже виступили Львівський оборонний кластер, ГО «Нескорені», Business Woman Club, БФ «Озеленення України», БФ «Небо України», Київська школа економіки, Victory Drones, ГО «МОЖУ», LUkraine, CEO Business Club, БФ «Очі Армії», Львівобленерго, БО «5 перон України», Forpost fund, журнал Business Woman, Nord Haus.

Дякуємо донорам і партнерам 11 гуманітарної місії: : БФ “Небо України”, Forpost fund, ГО “МОЖУ”, Аліна Скоморохова, Dignitas fund, KSE Foundation, Тимофій Милованов, Vision club, ГО “Інститут культури України”, Євген Клопотенко, Марина Соботюк, БФ “Озеленення України”, Business Woman Club, мережа АЗК “ОККО”, Biscottі, Львівський гуманітарний хаб, БФ “Сильні разом 2023”, Юрій Візняк, ГО  “Нескорені”, Львівська обласна військова адміністрація, ТОВ «Елко Украіна», ААК, Дмитро Шульмейстер, Львівський оборонний кластер та CEO Club Ukraine. 

Окремі слова вдячності мережі АЗК “ОККО”, яка забезпечила гуманітарну місію пальним.