З 26-го по 30-те червня у Львові проходить щорічний джазовий фестиваль «Leopolis Jazz Fest».

На Leopolis Jazz Fest 2019 традиційно працюють три сцени, на яких виступають джаз-бенди та виконавці з різних країн: США, Великої Британії, Туреччини, Угорщини, України та інших держав.

Одними з гостей даного заходу стали представники бізнесу з різних регіонів України та світу. Отже, музичний фестиваль носить не тільки розважальну мету, але й бізнесову.

Серед почесних гостей свята були дипломати різних країн, політики, представники уряду, депутати Верховної ради України. Зокрема,  Роман Ващук, Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні; Іванна Орестівна Климпуш-Цинцадзе, віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України; Андрій Садовий, мер міста Львів; Олександр Ярема, заступник Міністра молоді та спорту України;  Віктор Довгань, заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції та ін.

Також захід відвідало багато представників одного з найавторитетніших бізнес-клубів України «CEO Club Ukraine», серед яких власне його засновник Сергій Гайдайчук з дружиною та власники компанії «Akvilon» Микола Канін та Дмитро Канін.

До фестивалю долучились і керівник регіонального представництва у Тернопільській області Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine Тарас Демкура; керівник компанії «23 ресторани» Юрій Филюк; засновник західно-українського бізнес-клубу  «West Ukrainian Business Club» Олександр Магунь; представник Інституту Східноєвропейських досліджень у польській столиці Варшаві Олег Височан; голова правління ПАТ «Правекс-Банк» Тарас Кириченко; директор україно-угорської консалтингової компанії «East-West Mentor UA», власниця міжнародного журналу БізнесWoman Ганна Крисюк та ін.

За словами Ганни Крисюк, «Leopolis Jazz Fest» дійсно збирає велику аудиторію поціновувачів джазу з усіх куточків світу: «Приємно, що на даний фестиваль приїжджають найвпливовіші бізнесмени зі всієї України, де на закритих заходах обговорюють можливості співпраці і взаємодії».

Протягом 5-ох днів власники бізнесу проводили бізнес-зустрічі, обмінювались контактами та домовлялись про співпрацю, а у вільний час насолоджувались музичними творами запрошених виконавців.