Найдовший концерт-інтерв’ю у прямому етері суспільного радіо «Тиса FM» дав піаніст-віртуоз Майк Кауфман-Портніков. 10-годинний маратон наживо у Міжнародний день музики внесли до Книги Рекордів України, повідомляє record.org.ua

Музична імпровізація розпочалася 21 червня на Театральній площі Ужгорода о 9:00 та завершилася о 19:00. Музикант, режисер, громадський діяч, лавреат міжнародних конкурсів та фестивалів Майк Кауфман-Портніков просто неба грав на синтезаторі 10 годин поспіль та одночасно із цим давав й брав інтерв’ю у глядачів та запрошених до виїзної студії радіо гостей: музикантів, митців, представників різних національностей, що живуть на Закарпатті. Майк Кауфман-Портніков відтворював у музиці їхні портрети та залучав до виступів перехожих. 

«Мета цієї події — культурна дипломатія. Ми хочемо привернути увагу до всього доброго та гарного, що є між нашою країною та країнами-сусідами в нашій спільній історії, спільному майбутньому та спільному сьогоденні», — каже Майк Кауфман-Портніков. — Так, як зараз, під музику, можна домовлятися одне з один, нести та створювати мир».

Зафіксувала новий рекорд представниця національного проекту «Книга рекордів України» Ганна Крисюк. Усі ініціатори досягнення нагородженні відповідними дипломами рекордсменів.

Про новий національний рекорд, встановлений в Ужгороді, офіційно дізнаються у понад 30 країнах світу. Після успішного виступу і фіксації досягнення у Книзі рекордів України піаніст вирушив до Києва.