Global Promotion Group проведе в Батумі 22 і 23 червня GREIMS Batumi – закритий захід, присвячений закордонній нерухомості, інвестиціям та питанням міграції. 80% учасників стануть грузинські компанії, інші 20% – це закордонні представники.

Для заходу в Батумі Global Promotion Group також організовує делегацію, що складається з представників країн СНД, Прибалтики та країн Перської затоки. Делегатами стануть закордонні агенти нерухомості, які вже займаються або планують займатися нерухомістю в Грузії, а також потенційні інвестори і покупці грузинської нерухомості.

GREIMS Batumi буде проходити протягом двох днів:

1-й день орієнтований виключно на професіоналів ринку нерухомості, які хотіли б розширити своє портфоліо і знайти нових партнерів серед експонентів.

2-й день орієнтований на потенційних покупців та інвесторів, які знаходяться в пошуках стоять пропозицій.

Переваги учасників GREIMS Batumi:

Основною перевагою є можливість вибудувати цінні зв’язки і здобути корисні і потрібні контакти як на території Грузії, так і по всьому світу.

Друга за важливістю перевага GREIMS Batumi – можливість розповісти про свою компанію цільовій аудиторії і зміцнити свої позиції на грузинському ринку

Безсумнівною перевагою участі в GREIMS Batumi є використання максимального рекламного ресурсу: інтернет-реклама, друковані видання, YouTube, розміщення своєї пропозиції на найбільших міжнародних цільових порталах, збільшення своєї бази даних, наявність партнерів практично у всьому світі. Не кажучи вже про переваги участі в заході в якості спонсорів.

GREIMS Batumi – не перший закритий захід від Global Promotion Group в Батумі. 12 і 13 вересня 2018 року в Radisson Blu Batumi пройшла перша закрита виставка, присвячена закордонній нерухомості, інвестиціям та питанням міграції під старою назвою – GEOREX Batumi.

Учасниками і спікерами GEOREX Batumi стали: Colliers International Georgia, Clap, Rekan Group, Schuchmann Real Estate, Hochbau, Mgzavrebi Hotel Chain, Tropical Garden, MyHome.ge, SkyInn, ConPro, NV-company.

Контакти:

www.greims.com

info@greims.com

+995 571 027 272

+7 958 498 35 17

HomesOverseas.ru