17 жовтня 2020 року з 9:00 по 18:00 год по всій території України проходитиме Акція з висадження 1 000 000 дерев у рамках глобального екологічного проєкту “Озеленення України”.

Про це сьогодні на пресконференції повідомили організатори проєкту: Сергій Гайдайчук, президент найбільшого в Україні бізнес-клубу “CEO Club Ukraine” та Ганна Крисюк, генеральний директор “Книги рекордів України”.

Також участь в пресконференції взяли перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський та голова Державного агентства лісових ресурсів України Василь Кузьович. При цьому сторони підписали відповідний Меморандум про співпрацю у рамках проєкту «Озеленення України».

“Висадка дерев – це найпростіший і найдієвіший спосіб боротьби з кліматичними змінами, які відчувають всі. Щоденно ми бачимо, як навколо змінюється клімат. Безумовно, українці завжди можуть стати пліч-о-пліч, коли відчувають якусь зовнішню загрозу.Кліматичні зміни є також великою загрозою проти якої повинен згуртуватися кожен”, – закликав долучитися до проєкту Богдан Боруховський.

“Виклики, які сьогодні виникають перед країною, перед людством неможливо подолати окремо державою, бізнесом чи громадянами, – тільки в об’єднанні. Україна повинна показати приклад цілому світу, що ми вміємо об’єднуватись і взаємодіяти з такими глобальними викликами. Ми повинні створити колективну історію успіху, якої так не вистачає нам, українцям”, – поділився Сергій Гайдайчук.