Сьогодні, 21 квітня, Міжнародний штаб допомоги українцям разом із волонтерами, партнерами та донорами передали гуманітарні вантажі зі Львову у регіони України, де це найбільш необхідно.

Загальний об’єм вантажу — понад 120 тон. У його складі амуніція, тактика, продуктові набори, засоби гігієни та інше. Вантажі отримали:

  • Національна поліція України;
  • Державна прикордонна служба України;
  • Львівська ОВА;
  • Авдіївська військова адміністрація
  • міста Покровськ та Волноваха.

Серед осіб, які були присутні під час відправки вантажу у режимі офлайн та онлайн:
Максим Козицький – голова Львівської ОДА, Юрій Холод – заступник голови Львівської обласної ради, Юрій Лисюк – генерал ДПС України, Руслан Горяченко – начальник Управління дотримання прав людини Національної поліції України, Дмитро Лубінець – народний депутат України, Віталій Барабаш – голова Авдіївської військової адміністрації, Іван Вервейко – БФ «Я Волноваха», Максим Плєхов – голова правління Львівського оборонного кластеру, Юрій Лисюк – генерал ДПС України, Жаров Микола – президент Асоціації українців в Люксембурзі, Оксана Шоорлеммер – координатор МШДУ в Німеччині, Галина Маловшек – координатор МШДУ в Словенії тощо.

Голова МШДУ Ганна Крисюк подякувала кожному учаснику зустрічі за їхню співпрацю та внесок у сьогодення та майбутнє України. «Україна обов’язково переможе, тому що наша спільна кооперація – це правильний і дуже швидкий шлях до цієї очікуваної перемоги» – зазначила Ганна Крисюк.

Голова Львівської ОДА Максим Козицький подякував усім волонтерським організаціям та тим, хто долучається до допомоги українській армії та народу.
Крім того, Максим Козицький висловив вдячність за роботу МШДУ, зокрема, за надіслані бронежилети для військових.

Руслан Горяченко – начальник Управління дотримання прав людини Національної поліції України зазначив, що діалог про реальні події в Україні, який організовує МШДУ в партнерстві із іншими ініціаторами є дуже важливим і виділив роботу декількох напрямків: інформаційного та гуманітарного.

«До 2014 року взірцем волонтерства вважали американців. Але зараз я впевнений, що із початком війни в 2014 році таким взірцем стали ми, українці» – зазначив Віталій Барабаш, голова Авдіївської військової адміністрації та подякував усім волонтерам та МШДУ за те, що вдалося об’єднати сили всієї країни.

МШДУ дякує всім партнерам та донорам за допомогу, зокрема АТ «Укргазвидобування» та його генеральній директорці Олені Кобець, Львівському Оборонному Кластеру та Дмитру Шульмейстру, БФ «Озеленення України», Business Woman Club та його учасницям – Аліні Скомороховій, Ірині Асман, Лідії Шестак-Алієвій, Вероніці Марчук, Анастасії Ляшко, Олені Павелко, Крістіні Грюневальд, Надії Яшан, Дар’ї Живицькій та всім тим, хто так чи інакше долучається до діяльності Штабу та допомоги українцям.

Міжнародний штаб допомоги українцям об’єднує на своїй платформі представників бізнесу, влади та громадськості як в Україні, так і в понад 80-ти країнах світу.

Зазначимо, з першого дня повномасштабного вторгнення росії в Україну, гуманітарною групою Штабу отримано та передано 602 фури гуманітарної допомоги; скоординовано понад 3000 пропозицій допомоги; отримано 839 запитів; опрацьовано 471 запит і надана допомога у складі якої генератори, їжа, гігієна, тактика, ліки, амуніція.