3 вересня у польському місті Криниця-Здруй стартував щорічний Економічний форум. Даний Форум відбувається вже 29-й раз.

Упродовж трьох днів понад 400 тис. учасників з усієї Європи та багатьох країн світу працюватимуть у панельних дискусіях та інших заходах Форуму.

Програма цьогорічного Криницького Форуму складається із семи пленарних сесій, в котрих візьмуть участь найважливіші гості, а також близько 250 панельних дискусій та інших заходів. У програмі Форуму – більше десятка тематичних блоків.

Серед спікерів секції “Співпраця у галузі оборонної промисловості” виступила директор з розвитку та міжнародних зв’язків ПрАТ «Науково-виробниче об’єднання «ПРАКТИКА» Юлія Висоцька @Высоцкая.

Під час своєї промови пані Юлія зазначила, що Україна має промисловість, яка зможе самостійно в більшій мірі забезпечити власну обороноздатність: «Якщо країни ЄС та НАТО бачать в нас можливого стратегічного, а не лише тактичного партнера, то нам необхідна методологічна, консультативна допомога, а не тільки технічна та фінансова. Нам потрібне полегшення процесу сертифікації нашої продукції за стардартами НАТО, досвід переходу, європейські правила закупівель в сфері оборони, ціноутворення спеціального режиму кредитування. Також у приватного оборонного промислового сектору є багато сильних сторін, добутих за п`ять років війни. Основне: наша техніка перевірена в бою і зазнає постійних поліпшень через рекомендації з передової. Ми можемо стати надійними партнерами для спільних проектів».

Організатором Форуму є Варшавський Інститут східноєвропейських досліджень у співпраці з Малопольським воєводством та містом Криниця-Здруй.

Інформаційними партнерами 29-го Економічного форуму у Криниці-Здруй, Польща серед українських ЗМІ є журнал БізнесWoman та 33 канал.