“…Аби досягти успіху, підприємці вдаються до різноманітних стратегій та неординарних рішень. Єдиної формули нема, секрет успіху у кожного свій. Бізнес мусить бути прибутковим, перспективним та сприяти розвиткові не лише певної компанії, а й держави загалом…”

Такі підсумки 29-го щорічного Економічного форуму у польському місті Криниця-Здруй. 6 пленарних засідань, понад 200 дискусій та лекцій, тренінги та національні і регіональні презентації — далеко не весь перелік всієї програми цьогорічного заходу.

Щороку Економічний форум – найбільшу такого типу конференцію у Центрально-Східній Європі – відвідує понад 4 тисячі гостей. Свої погляди щодо актуальної політичної, економічної і суспільної ситуації висловлюють очільники держав та урядів, міністри та парламентарі, голови найбільших організацій, експерти, науковці, культурні діячі та представники ЗМІ з понад 60 країн. 

Про точки дотику українського бізнесу в світі та Український Дім на 29-му Економічному форумі у польському місті Криниця-Здруй у сюжеті 33 телеканалу.

33 телеканал розпочав зйомки нового масштабного проекту ПРО Український бізнес та інвестиції. Для вашої фінансової обізнаності журналісти збирають найпрогресивніші технології, стратегії та ідеї з усього світу, які нині втілюють в життя наші співвітчизники.