13 вересня у Житомирі відбулося встановлення нового національного рекорду «Найбільші металеві ножиці в Україні». У скульптурі, що має форму ножиць, коваль увіковічнив своє кохання до дружини.

Автор витвору – Дмитро Полещук – розповів усі подробиці. Ножиці обрані не випадково, адже кохана жінка Дмитра – перукар за фахом. Саме біля її закладу і встановили скульптуру, пише Книга рекордів України.

«Я працюю приватним підприємцем з виготовлення металевих конструкцій вже 12-й рік. Створив ці ножиці тому, що я на цій території працюю, відкрив перукарню своїй дружині і, щоб якось виявити своє кохання, виділити це місце, я вирішив створити щось гарне», – розповідає автор скульптури.

Робота зайняла 3 місяці. Було витрачено велику кількість матеріалу, який вартував більше 20 тис. грн. У центрі кованої скульптури – логотип, що складається з початкових літер імен синів автора – Назарія та Захара. Всередині конструкції, як зізнався пан Дмитро, – капсула часу, яку він власноруч створив і заклав для своїх нащадків.

Дружина Алла не приховувала емоцій і зізналася, що бачила, над чим працює чоловік, але не очікувала, що ножиці стануть подарунком їй до Дня перукаря. 

Представник національного проекту «Книга рекордів України» Ігор Підчібій резюмував: «У Житомирі встановлено черговий рекорд. Я не вперше у вашому місті, сподіваюся, що і не востаннє. За нашою інформацією, в Україні є ножиці, що мають довжину 3 м 85 см. Якщо брати якість, то ці ножиці набагато кращі».

Наостанок представник «Книги рекордів України» привітав і вручив дипломи і двом іншим ковалям, причетним до встановлення рекорду, які разом із Дмитром Полещуком працювали над створенням скульптури, і озвучив заміри: «Довжина цих ножиць складає 4 м 90 см. Вага – 365 кг».