Російська гібридна війна проти України має не лише військову складову, фронт не обмежується тільки районами Лугащини і Донеччини. Усі дві тисячі кілометрів кордону з Росією є реальним фронтом на якому прикордонники щодень протистоять ворогу. 

Одним з перших кроків нового керівництва Державної Прикордонної служби України є турбота про отримання нового сучасного озброєння, новітніх технічних засобів, які однозначно можуть покращити надійність та ефективність охорони державного кордону.

Найважливішим ж є те, що це покращить долю кожного прикордонника, як на передовій так і на кордоні з ворогом, легше буде командирам тактичної ланки, кількість жертв від цього буде зменшуватися. На кожен постріл Україна буде здатна відповідати двома точними пострілами в ворога. 

http://www.www.uainworld.com/%d1%81%d0%b5%d1%80%d0%b3%d1%96%d0%b9-%d0%b4%d0%b5%d0%b9%d0%bd%d0%b5%d0%ba%d0%be-%d0%bf%d1%80%d0%b5%d0%b7%d0%b8%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d1%82-%d0%bf%d1%96%d0%b4%d1%82%d1%80%d0%b8%d0%bc%d0%b0%d0%b2-%d0%bd/

Українські науковці, конструктори та виробничники довели, що здатні в стислі терміни створювати сучасне ефективне озброєння та військову техніку.

У нас немає альтернативи як спиратися на власні сили та власний потенціал. Тільки так ми зможемо вистояти, протистояти, тільки так ми зможемо перемогти.

16 липня Голова Державної Прикордонної служби України полковник Сергій Дейнеко відвідав виставку-презентацію продукції підприємств – учасників громадського об’єднання «Ліга оборонних підприємств України», розгорнуту на базі ПрАТ «НВО «Практика». Громадська спілка «Ліга оборонних підприємств України» є невід’ємною складовою оборонно-промислового комплексу України. На сьогоднішній день до її складу входять понад 50 провідних вітчизняних приватних компаній – виробників оборонної продукції за різними напрямами. 

Голові прикордонного відомства було презентовано широкий спектр продукції приватних вітчизняних зброярів: програмний комплекс захищених мобільних переговорів «Secure Phone», радіостанції, ретранслятори, тактичну гарнітуру, патрульний радіолокатор «Барсук», радіолокатор «Лис», мобільний комплекс боротьби з БПЛА «Полонез» та радіоелектронну рушницю для протидії БПЛА, прилади нічного бачення, шоломи, балістичні маски, системи управління тактичної ланки, тренажери-симулятори, системи радіаційного контролю, засоби для хімічного та біологічного захисту, системи кондиціювання та обігріву для бронетехніки, польових таборів та шпиталів, роботизовані комплекси «Ласка» і «Скорпіон», дизельні генератори спеціального призначення, засоби індивідуального бронезахисту та інше спорядження, тощо.

http://www.www.uainworld.com/deineko-zustrivsia-z-choliem/

Також Голова Прикордонної служби мав нагоду ознайомитися з виробничими потужностями та лінійкою бронетехніки, яка виробляється на ПрАТ «НВО «Практика»: спеціалізованими броньованими автомобілями сімейства «Козак», бронетранспортерами «ОТАМАН», модернізованими БТР-60 та БМП-1, броньованими вантажівками.

«Українські прикордонники зацікавлені в тому, аби на озброєння та оснащення служби надходили сучасні, високотехнологічні і надійні вироби, створені зусиллями вітчизняних зброярів» – сказав Сергій Дейнеко.

Він також наголосив, що готовий до прозорої і чесної співпраці з підприємствами української «оборонки», основою для якої буде відсутність будь-якої корупційної складової.

Єдина проблема завжди однакова для всіх – гроші. Є багато досить затратних зразків техніки, і треба чітко розуміти рівновагу між ефективністю і вартістю: щоб не надірватися, а замовити саме ті зразки і в тій кількості, які дійсно дозволять забезпечити оптимальний баланс сил на кордоні з ворогом та на полі бою.