Новий голова Державної прикордоної служби України Сергій Дейнеко послідовно продовжує боротися з корупцією у своєму відомстві.

Під час відеоселекторної наради з керівниками регіональних управлінь та прикордонних загонів він закликав ні в якому разі не приховувати жодних правопорушень, ретельно перевірити спроможність виконання завдань посадовими особами на найбільш відповідальних напрямках та наголосив на вимозі прискіпливого ставлення до призначення осіб на відповідальні посади та на напрямках зосередження основних зусиль. Крім того, Сергій Дейнеко акцентував увагу на необхідності викриття спроб переміщення контрабандних товарів у пунктах пропуску, особливо на західній ділянці кордону.

Полковник Дейнеко зазначив, що особисто “раптово перевірятиме” ділянки різних прикордонних підрозділів, аби переконатися, чи правду розповідають керівники на місцях про стан охорони державного кордону.

За словами керівника прикордонного відомства, у разі підтвердження фактів протиправної діяльності, вони нестимуть “усю повноту відповідальності”. Якщо буде доведена причетність до злочинних схем особового складу, “може бути прийняте принципове рішення по заміні 100% персоналу окремих підрозділів”.

За всіма фактами проводитимуться службові розслідування і винні особи притягуватимуться до відповідальності, а у разі доведення корупційної складової – будуть поінформовані правоохоронні органи. При цьому, було наголошено, з фігурантами розслідувань проводитимуться заходи з використанням поліграфу.”

За інформацією: https://www.facebook.com/DPSUkraine/